Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2023    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2023    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Pendolino do Kołobrzegu miało 130 minut opóźnienia, a potem potrąciło człowieka

Pociąg Pendolino relacji Kraków Główny - Kołobrzeg, do Kołobrzegu już dziś nie dojedzie. Flagowy ekspres ze stolicy Małopolski do Kołobrzegu do Gdyni Głównej przyjechał ze 130 minutowym opóźnieniem (wg Portalu Pasażera). Z informacji przewoźnika wynika, że za opóźnienia odpowiadają trudne warunki atmosferyczne, śnieg i mróz, które wpływają m.in. na obniżenie prędkości pociągów, a tym samym powstawanie opóźnień. Na wysokości Kobylnicy pod Słupskiem, doszło jeszcze do potrącenia człowieka ze skutkiem śmiertelnym. Obecnie opóźnienie wynosi 277 minut. Rozkładowo, Pendolino powinno zameldować się w Kołobrzegu o godz. 21.43.

Fot. archiwum

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama