Few Clouds

18°C

Kołobrzeg

22 września 2023    |    Imieniny: Tomasz, Maurycy
22 września 2023    
    Imieniny: Tomasz, Maurycy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Jest przetarg na kemping - miasto chce jeszcze więcej

Temat Campnigu Baltic rozgrzał nieco kołobrzeską politykę pod koniec 2022 roku. Radni podjęli decyzję o przetargu na ten niezwykle atrakcyjny teren, który od lat miał jednego dzierżawcę. Czy będzie tak dalej? To rozstrzygnie się w przetargu, który ma być ogłoszony wkrótce. Za ponad 1,6 hektara miasto chce uzyskać co najmniej 441 tysięcy złotych rocznie. Dzierżawa przewidziana jest na 9 lat, co da miastu kwotę co najmniej 4 mln zł plus podatki. To o 141 tysięcy więcej, niż wyliczył biegły. A wszystko za sprawą nowej oferty, którą złożył do miasta jeden z zainteresowanych przedsiębiorców. Zobaczymy, jakie będzie rozstrzygnięcie.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama