Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Trzy poszukiwane osoby trafiły w ręce policji

Kołobrzescy Policjanci doprowadzili do zatrzymania trzech osób, które sądziły, że są nieuchwytne dla organów ścigania. Dwóch mężczyzn i kobieta do wczoraj skutecznie ukrywało się przed wymiarem sprawiedliwości. Wszyscy zostali już przewiezieni do jednostek penitencjarnych, gdzie będą odbywać zasądzone wyroki.

Za 32-letnim mieszkańcem Kołobrzegu został wydany list gończy. Mężczyzna miał do obycia karę roku pozbawienia wolności za jazdę pod wpływem alkoholu. Policjanci z wydziału kryminalnego zweryfikowali otrzymane informacje i ustalili, gdzie może przebywać. Udali się w to miejsce i zatrzymali poszukiwanego.

Kolejną zatrzymaną osobą był 35-latek, za którym sąd wydał nakaz zatrzymania i doprowadzenia w związku z przestępstwami narkotykowymi i jazdą „pod wpływem”. Do jego zatrzymania doprowadzili funkcjonariusze Posterunku Policji w Ustroniu Morskim. Jego wyrok to rok i osiem miesięcy pozbawienia wolności.

Trzecią zatrzymaną była kobieta. 26-latka unikała odpowiedzialności za popełnione wykroczenia i przestępstwa przeciwko mieniu, za które sąd zdecydował nałożyć na nią karę 2 lat pozbawienia wolności. Policjanci prewencji udali się pod adres, gdzie poszukiwana prawdopodobnie przebywa. Po dotarciu na miejsce ustalili, że kobieta jest w mieszkaniu i dokonali jej zatrzymania.

Wszystkie osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia zasądzonych wyroków przebywają już w zakładach karnych i aresztach śledczych.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama