Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Policjanci kontrolowali pojazdy Taxi/Uber/Bolt. Rezultat?

Policjanci ruchu drogowego skontrolowali pojazdy i kierowców świadczących usługi przewozowe. Podczas działań sprawdzili posiadanie wymaganych licencji na przewóz osób, stan trzeźwości kierujących oraz stan techniczny i wyposażenie samochodów.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu przeprowadzili działania ukierunkowane na kontrolę kierujących wykonujących odpłatny przewóz osób. Głównym celem działań było ujawnianie nieprawidłowości związanych z odpłatnym przewozem osób, a także eliminowanie kierowców będących pod wpływem alkoholu lub substancji odurzających. Podczas akcji sprawdzano uprawnienia do kierowania pojazdami, licencje, stan techniczny pojazdów i ich wyposażenie, oraz sposób, w jaki przewożeni byli pasażerowie.

W ramach prowadzonej akcji policjanci skontrolowali 28 pojazdów w tym 19 pojazdów wykonujących przewóz drogowy osób. Funkcjonariusze ujawnili 4 naruszenia związane ze stanem technicznym samochodów i 1 pojazd niedopuszczony do ruchu. Nałożyli 7 mandatów karnych i 6 razy zastosowali środek oddziaływania wychowawczego w postaci pouczenia. W związku z zagrożeniem porządku lub bezpieczeństwa ruchu policjanci zatrzymali 3 dowody rejestracyjne kontrolowanych pojazdów

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama