Scattered Clouds

16°C

Kołobrzeg

1 października 2023    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2023    
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Konkurs plastyczny dla szkół rozstrzygnięty

W dużej sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Kołobrzeg kandydatem do Europejskiej Stolicy Kultury 2029”.
Na konkurs wpłynęło 87 prac z kołobrzeskich szkół podstawowych. W drugiej połowie czerwca w Laboratorium Kultury Adebar odbędzie się wernisaż, otwierający pokonkursową wystawę.

Lista osób nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie plastycznym „Kołobrzeg kandydatem do Europejskiej Stolicy Kultury 2029”:

Kategoria klas I-IV:
1. miejsce: Napiórska Kornelia kl. 1d, SP I
2. miejsce: Strzelczyk Michał kl. 4a, SP IV
3. miejsce: Głowacka Lena kl. 4a SP I
wyróżnienia:
Szafran Szymon kl. 1c, SP IV
Szafran Adam kl. 4b, SP IV
Napórska Klaudia kl.3d, SP I
Orylska Natalia kl. 4d, SP I


Kategoria klas IV-VIII
1. miejsce: Ciechanowicz Hanna kl.8e, SP IV
2. miejsce: Romanowski Igor kl. 6a, SP I
3. miejsce: Gzyl Liliana kl.5a, SP I
wyróżnienia:
Gzyl Liliana kl.5a, SP I
Jarecki Franciszek kl.5c, SP VIII

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama