Broken Clouds

4°C

Kołobrzeg

29 lutego 2024    |    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil
29 lutego 2024    
    Imieniny: Lutosław, Roman, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Trwa głosowanie, w Kołobrzegu bez incydentów

Od godziny 7 trwa głosowanie w wyborach parlamentarnych, w których wybierzemy 460 posłów i 100 senatorów. W Kołobrzegu rozpoczęcie prac komisji odbyło się bez komplikacji. Na czas otworzyły się wszystkie lokale wyborcze. Kołobrzeżanie i turyści ruszyli do urn. Największy ruch i najdłuższa kolejka jest od rana w komisji znajdującej się w szkole na Portowej. Tam trzeba obecnie odczekać nawet godzinę w sporej kolejce. Ale te są dwie jedna dla mieszkańców, a druga dla osób głosujących poza miejscem zamieszkania. Podobnie spory ruch odnotowują komisje na Ogrodach, tam też pojawia się dużo osób z hoteli i sanatoriów.

Od dyżurnego kołobrzeskiej komendy usłyszeliśmy, że głosowanie odbywa się spokojnie, nie odnotowano żadnych incydentów, ani zakłócania ciszy wyborczej.

Przypominamy : Aby zagłosować, należy zabrać do lokalu wyborczego dokument tożsamości. Honorowana będzie także aplikacja mObywatel. Aby głos był ważny, na obu listach (do sejmu i do senatu) należy postawić znak X przy nazwisku jednego kandydata. W referendum należy zaznaczyć znakiem X odpowiedzi TAK lub NIE przy każdym z czterech pytań. Udział w referendum jest dobrowolny.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama