Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

3 marca 2024    |    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
3 marca 2024    
    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jak ożywić garażową rzeczywistość? Można tak...

Nasz czytelnik nadesłał nam zdjęcia garaży za ulicą Zygmuntowską od strony Kanału Drzewnego (vis a vis Bulwaru Kotwicy Kołobrzeg). Znajdują się tam garaże wolnostojące, które wraz z zapleczem architektury ulicy Zygmuntowskiej stanowiły nieco ponurą rzeczywistość, zwłaszcza po wycięciu stamtąd drzew. Próbowaliśmy ustalić, ale nam się nie udało, kto zrealizował graffiti na prywatnych obiektach. Pojawiły się tam motywy antyczne, a także konie w różnych odsłonach, czy jednorożec, osioł, a nawet słoń. Teraz wygląda o wiele ciekawiej i dynamika, która pojawiła się na obiektach ożywiła nieco ten zakątek Kołobrzegu. A co na to nasi czytelnicy?


reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama