Overcast Clouds

10°C

Kołobrzeg

3 marca 2024    |    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
3 marca 2024    
    Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zmodernizują teren wokół strzelnicy w Gościnie

W Starostwie Powiatowym w Kołobrzegu podpisana została umowa na modernizację terenu wokół strzelnicy w Zespołu Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie. Całkowity koszt zadania wynosi niemal 165 tys. zł, z czego ponad 60% kosztów finansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego. Powiat kołobrzeski na to zadanie przeznacza ze środków własnych ponad 60 tysięcy złotych. Inwestycja powstanie do końca 2023 roku.

W projekcie przewidziano modernizację obszaru przy strzelnicy sportowej poprzez postawienie wiaty oraz kontenera sanitarnego wraz z przyłączem wodno-kanalizacyjnym. Wiata rekreacyjna pozwoli na organizację pikników rodzinnych, zawodów strzeleckich dla mieszkańców gminy i osób odwiedzających Gościno. Stworzone zostaną nowe możliwości spędzania aktywnie i atrakcyjnie czasu wolnego na świeżym powietrzu mieszkańcom naszego powiatu.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama