Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Drogi w powiecie podobno są czarne...

W środę pisaliście, że stan odśnieżania dróg w powiecie kołobrzeskim pozostawia wiele do życzenia. Warto pamiętać, że drogi mają różnych właścicieli. Część z nich to drogi gminne, część powiatowe. Dziś usłyszeliśmy, że drogi powiatowe są przejezdne, a nawierzchnia jest czarna. Pojechaliśmy do Charzyna, zerknęliśmy na kierunek Niemierze i zastanawiamy się, jak interpretować kwestie tej czarnej nawierzchni. Ale mamy porównanie, czyli drogę wojewódzką 162 na Gościno - tam jest czarno. Zerknęliśmy także na drogę S6 - jej stan nie budzi wątpliwości. Tymczasem w Kołobrzegu trwa akcja odśnieżana chodników. Na części ulic nadal zalega błoto pośniegowe. Warto zauważyć, że cały czas prószy śnieg...

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama