Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Lodówka społeczna przeszła poranny serwis

Po naszym wtorkowym artykule o awarii lodówki społecznej (przeczytaj), dziś skontaktował się z naszą redakcją starosta Tomasz Tamborski, który poinformował nas, że urządzenie już działa. - Prawdopodobnie w wyniku zwarcia doszło do przepalenia bezpiecznika - mówi starosta. Przy okazji wyjaśniła się kwestia daszku. Niektórzy nasi czytelnicy pisali, że został ukradziony. Okazało się, że zabrano go, gdyż wyrwała go ostatnia wichura. Ma być zainstalowany w czwartek.

Rano znikło jedzenie z lodówki. Spotkaliśmy się z mieszkańcami, którzy pobierali resztkę produktów i chleb, który po świętach trafił w to miejsce, prawdopodobnie z jednego ze sklepów - jeszcze trochę go zostało. Produkty do lodówki można składać już bez żadnych obaw, że coś im się stanie. Ja widać, chętnych na jedzenie z lodówki społecznej nie brakuje.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama