Light rain

3°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Mamy rekord! To była niesamowita niedziela!

Oficjalny wynik poznamy dopiero za kilka dni, gdy zakończą się wszystkie trwające aukcje. Ale już dziś możemy to głośno powiedzieć mamy rekord! Deklarowana kwota z kwesty sztabu WOŚP Kołobrzeg - 287 096.44 zł. Zadeklarowana kwota na niedzielę godzinę 20 to : 301.517,48 złotych. To fundusze zebrane w puszkach wolontariuszy, stacjonarnych i firmowych. Do tego doliczona zostanie jeszcze kwota z eSkarbonek.

Jak co roku, także Kołobrzeg włączył się do akcji, by wspierać największą orkiestrę świata i jej działania. W niedzielę, 28 stycznia od samego rana, w różne części miasta wyruszyło ponad 200 wolontariuszy z kolorowymi, wielkoorkiestrowymi puszkami i serduszkami w dłoniach. Piękna pogoda i mnóstwo atrakcji w całym mieście spowodowały, że ludzie otwierali nie tylko serca ale i portfele. 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama