Clear Sky

15°C

Kołobrzeg

25 maja 2024    |    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
25 maja 2024    
    Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Znaki bawią się z kierowcami w "chowanego"

Mieszkańcy ulicy Zygmuntowskiej zwrócili się do nas z informacją, że od dawna niewidoczny dla kierujących jest znak B36, oraz ograniczenie prędkości do 40 km/h. A jak czegoś nie widać to znaczy, że tego nie ma?  - pytają nas mieszkańcy. Kierowcy notorycznie zatrzymują się tutaj "na chwilę", co doskonale widać na rozjeżdżonym poboczu. Apelujemy o przestawienie znaku, i umiejscowienie go w widocznym miejscu.

Zastanawiamy się też, jak często myte są na ulicach znaki drogowe, jak widać po tych na zdjęciu dawno mycia nie widziały.

Kierującym przypominamy, że za niestosowanie się znaków zakazu zatrzymywania i postoju grozi mandat w wysokości 100 zł.

foto. czytelnik

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama