Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Hoc startuje bez szyldu PiS, ale z poparciem PiS, kandydaci komentują

I stało się. Jako pierwszy o tym, że to dziś mamy dowiedzieć się już oficjalnie o kandydaturze Czesława Hoca na prezydenta Kołobrzegu, napisał w swoim felietonie Dariusz Zawadzki (przeczytaj). I faktycznie. Na swoim koncie w mediach społecznościowych poseł zamieścił zdjęcie z banerem wyborczym i stosownym hasłem. Natomiast o fakcie startu posła Prawa i Sprawiedliwości, pisaliśmy na naszym portalu już dwukrotnie. Co ciekawe, sam zainteresowany oficjalnie za specjalnie się do tego nie odnosił. To dziwne, chyba, że tych wyborów nie zamierza on wygrywać.

"W pokorze i pełnej odpowiedzialności podjąłem o kandydowaniu na zaszczytny Urząd Prezydenta Kołobrzegu z KWW Centroprawica (popierany przez Prawo i Sprawiedliwość). Moje marzenie to - zdobyć serca mieszkańców Kołobrzegu" - pisze Hoc na Facebooku. Program wyborczy, zwany "dziesiątką Hoca", mamy poznać wkrótce. Pewnie w ciągu dwóch tygodni, bo potem są święta, a za miesiąc wybory. Zapytaliśmy kołobrzeskiego posła, dlaczego zdecydował się na start bez szyldu PiS. Oto odpowiedź: "Mam pełne poparcie Prawa i Sprawiedliwości. CentroPrawica jest poszerzoną formułą zaadresowaną do znakomitej większości mieszkańców Kołobrzegu. Formuła Stowarzyszenia CentroPrawica daje pewność skupienia się na sprawach lokalnych, zgodnie z moją stałą zasadą: "Myśl globalnie, działaj lokalnie". Ponadto, omijam stałe konflikty (walki, wojny) "na górze"".

Zapytaliśmy pozostałych kandydatów na prezydenta Kołobrzegu, co sądzą o nowym koledze w wyścigu. - Cieszę się, że nareszcie doczekałam dnia, w którym kandydat Hoc z PiS jest na TAK, w dodatku zainspirowała go swoim programem - mówi Anna Mieczkowska. Warto przypomnieć, że KWW "Tak dla Kołobrzegu" też zaprezentował dziesiątkę dla Kołobrzegu. A co na to Jacek Woźniak? - Spodziewałem się, że tak będzie. Z jednej strony to dobrze, bo przeniesienie kampanię na poziomy, których dotychczas nie mieliśmy, w końcu o prezydenturę będzie ubiegał się znany parlamentarzysta. Z drugiej strony, obawiam się, że przeniesie nam się wojenka polsko-polska z parlamentu. Jako człowiek środka, spróbuję pokazać mieszkańcom Kołobrzegu, że tylko ktoś spoza duopolu PO-PiS może ich wszystkich pogodzić.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama