Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

27 maja 2024    |    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
27 maja 2024    
    Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gdyby była druga tura, to bez Woźniaka

Znamy już pełne, choć wciąż nieoficjalne wyniki PKW w wyborach na prezydenta Kołobrzegu. Anna Mieczkowska zdobyła w nich 64,81% głosów. Do jednej tury w Kołobrzegu wystarczyło 50% i jeden głos. Gdyby jednak spojrzeć na to inaczej i druga tura była obligatoryjna, to bez Jacka Woźniaka. Czesław Hoc, nie robiąc praktycznie żadnej aktywnej kampanii wyborczej zdobył większą ilość głosów. Poparło go 17,76% kołobrzeżan. Jacek Woźniak zajął dopiero trzecie miejsce z wynikiem 17,44%. Na komentarze powyborcze przyjdzie jeszcze czas, natomiast w liczbach rzeczywistych wyniki w głosowaniu prezydenckich przedstawia się następująco:
Czesław Hoc: 2773
Anna Mieczkowska: 10122
Jacek Woźniak: 2723

Anna Mieczkowska osiągnęła wynik niemal 2 razy lepszy, niż wynik Woźniaka i Hoca razem. Pełne wyniki w komisjach podajemy tutaj (przeczytaj).

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama