Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Galeria gwiazd graffiti nad kanałem się powiększyła

Od osób mieszkających przy Zygmuntowskiej dowiedzieliśmy się, że coraz częściej nad kanałem można spotkać osoby fotografujące arcydzieła wymalowane na garażach. Byliśmy tam w poniedziałek i okazało się, że nasz kołobrzeski artysta nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Pierwsze arcydzieła mogliśmy podziwiać w marcu (zobacz). Kolejne pojawiły się pod koniec kwietnia, to wtedy można było zobaczyć galerię wielkich gwiazd komediowych (zobacz). Tym razem podczas majówki nasz artysta dokończył swoje dzieło. Do galerii gwiazd w której są już Benny Hill, Jan Kobuszewski oraz Louis de Funès dołączył Eugeniusz Bodo oraz niezapomniany Roman Wilhelmi. Pojawiło się też kolejne zwierzę.

Ale nie ukrywajmy, zdjęcia nie oddają tego jak wygląda to na żywo. Dlatego jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć tego na żywo zapraszamy was nad Kanał Drzewny od ulicy Zygmuntowskiej. Naprawdę warto.

Dajcie znać gdzie można byłoby udekorować miasto w podobny sposób. Nadając ścianom lub garażom nowego życia.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama