Few Clouds

12°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Balony, wata cukrowa, goryle - niezgodny z przepisami handel przy molo

Problem pojawia się co roku w okresie majówki, a nasila w sezonie. Chodzi handlarzy przy promenadzie i molo, którzy omijają przepisy. Powrócił handel kolorowymi balonami z helem, watą cukrową oraz pobieranymi opłatami za zdjęcia z  "dużymi" maskotkami na przykład gorylami. Grupy zajmujące się tym procederem są już tak dobrze zorganizowane jak ekipa od "trzech  kubków" mają swoje czujki na wjazdach i gdy tylko pojawia się patrol straży miejskiej lub policji, następuje szybkie zwijanie towaru, a osoby przebrane za maskotki szybki je zdejmują.

W sobotę i niedzielę strażnikom udało się przeprowadzić zasadzkę na handlarzy balonami w ciągu dwóch dni zarekwirowano 130 balonów licząc, że jeden sprzedawany jest za 35 zł straty handlarzy to prawie 4500 złotych. Balony obecnie znajdują się w depozycie, a sprawa została skierowana do kołobrzeskiego sądu.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama