menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Turyści nie mają wstydu za grosz

Niedawno radni przeprowadzili batalię o zachowanie jednej z publicznych toalet. I słusznie. Bo turyści załatwiają się tam gdzie stoją - pod siebie.


Na sesji Rady Miasta radny Andrzej Mielnik i większość pozostałych radnych przekonywała prezydenta i jego zastępców o konieczności pozostawienia toalety przy ul. Łopuskiego. Co więcej, trzeba inwestować w toalety w innych częściach miasta i nie powinny to być miejsca, na których ściąga się kasę z turystów jak za zboże. Oto dzisiejszy przykład z portu z wjazdu do Reduty Solnej. Starsza turystka, zapewne przymuszona potrzebą, bezceremonialnie załatwia ją za samochodem. Być może, gdyby w porcie była toaleta i była oznakowana, zrobiłaby to w bardziej cywilizowany sposób. A tak nie było wyjścia, trzeba było zrobić siku za samochodem. Tylko czy tak powinny wyglądać obrazki z kurortu?

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.