menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Święto tych co dają życie

W środę w Starostwie Powiatowym honorowi dawcy krwi obchodzili swoje święto. Spotkał się z nimi starosta Artur Mackiewicz, który wręczył im upominki.


W spotkaniu udział wzięli m.in. członkowie młodzieżowych klubów HDK PCK przy Policealnej Szkole Medycznej i Zespole Szkół Ekonomiczno- Hotelarskich w Kołobrzegu oraz honorowi dawcy krwi. Starosta kołobrzeski Artur Mackiewicz podziękował zebranym za promocję honorowego dawstwa krwi i za współpracę w zakresie krzewienia idei dawstwa wśród młodzieży. - Krew to dar na wagę zdrowia, a nawet życia i trzeba o tym pamiętać codziennie, a nie tylko w dniu obchodów Światowego Dnia Honorowego Dawcy Krwi.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.