menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

Kultura i promocja na śniadanie

Pracownicy RCK i CPiIT spotkali się z dziennikarzami na śniadaniu dziennikarskim. Tematem spotkania był między innymi koncert Suzanne Vegi.


Spotkanie odbyło się w restauracji Sand Hotel. Jak poinformowali jego organizatorzy, p.o. dyrektora CPiIT Marta Ostapiec i dyrektor RCK Tadeusz Kielar, chcą, aby śniadania miały charakter cykliczny, miesięczny. W tym czasie chcą dyskutować o kierunkach promocji, atrakcjach kołobrzeskich oraz szeroko rozumianej kulturze właśnie ze środowiskiem dziennikarskim. Dzisiejsze śniadanie miało charakter "organizacyjny", a podczas porannej kawy i herbaty odbyła się dyskusja między innymi o koncercie Suzanne Vegi i letnim programie artystycznym dla kołobrzeżan i turystów.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.