Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

16 czerwca 2024    |    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
16 czerwca 2024    
    Imieniny: Alina, Aneta, Justyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wybory już w niedzielę 20 czerwca. Wydaje się, że kampania jest senna i w naszym powiecie niemrawa. Wystarczy jednak poczekać do wieczora...


Kampania plakatowa jest prowadzona nie tylko w Kołobrzegu, gdzie pisaliśmy już, na przykład Młodzi Demokraci rozklejali plakaty w miejscach do tego nie przeznaczonych. Tym razem to Młodzi Demokraci przesłali nam kilka zdjęć z Ustronia Morskiego. Ukazują one dość ciekawą akcję plakatową ze strony sztabu Jarosława Kaczyńskiego. Plakaty Bronisława Komorowskiego są zalepiane plakatami Jarosława Kaczyńskiego. Na jeden plakat Bronka przypadają dwa plakaty Jarka. Plakaty, tam gdzie to możliwe, są niszczone, albo poprawiane markerem (np. "Tylko Kaczyński"). I kolejny przejaw wandalizmu, to plakaty przybijane gwoździami do drzewa. Tu też prym wiedzie PiS.
20 czerwca I tura wyborów, bo jak przewiduje większość politologów, będzie II tura i to pomiędzy Kaczyńskim a Komorowskim. Należy sądzić, że oba sztaby wyborcze wtedy dopiero pokażą, co to jest wojna plakatowa. Tylko czy tym zdobywa się głosy wyborców?

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama