Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W środę po południu odbyło się zebranie sprawozdawcze Kotwicy Kołobrzeg S.A. Działaczom, władzom miasta i kibicom stan spółki referował jej prezes Przemysław Lasik.


Spotkanie sprawozdawczo-informacyjne miało na celu podsumowanie ostatnich 3 lat funkcjonowania sportowej spółki akcyjnej, przedstawienie wyników programu naprawczego w spółce, a przede wszystkim przedstawienie założeń finansowych i marketingowych na najbliższy sezon rozgrywek.

Jak wyjaśniał prezes Lasik, spółka ponosiła ponadplanowe wydatki w związku z nieprzemyślanymi działaniami marketingowymi oraz sportowymi. Często wygrywały rozwiązania drogie, niepotrzebne, realizowane przez obce firmy. Po przeprowadzeniu zmian okazało się, że można było zaoszczędzić sporo funduszy właśnie na rozwiązaniach alternatywnych i bardziej oszczędnej polityce finansowej. W sumie, w pewnych momentach można było odnieść wrażenie, że wybór poprzednich członków zarządu z nominacji politycznej przez radę nadzorczą spółki powoływaną m.in. przez prezydenta, było działaniem na szkodę Kotwicy. Tak dosadne stwierdzenie jednak nie padło.

Lasik dodał, że spółka w minionych miesiącach ponosiła ciężar spłaty ogromnych zobowiązań finansowych. Z jednej strony udało się zbilansować, ale z drugiej, były problemy finansowe. Bieżący sezon, przy nieco mniejszym budżecie niż dotychczas, zakładając pomoc sponsorów i miasta, powinien pozwolić Kotwicy Kołobrzeg przetrwać w ekstraklasie.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama