Overcast Clouds

-0°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Gdy trzeba było zatamować wyciek wody z Ekoparku, urzędnicy twierdzili, że są przepisy, ustawy, ograniczenia. Wylot zatkano po cichu, bez kamer.


Podczas happeningu zorganizowanego przy wyrwie w Ekoparku przez mieszkańców, można było usłyszeć wypowiedź Tomasza Tamborskiego, że zatamowanie wycieku jest niemożliwe, bo są przepisy, bo trzeba pieniędzy, uzgodnień, itd., itp. Teraz ułożenie worków z piaskiem na wydmie, która powstała na podbudowie wykonanej w czynie społecznym, stało się formalnością. Nie nagłośniono tego, nie zaproszono dziennikarzy. Za to zrobiono ścieżkę rowerową na nowo, żeby nie trzeba przechodzić przez wydmę i ułożono worki z piaskiem, żeby to zabezpieczenie wyglądało bardzo profesjonalnie. Pytanie, które zadają ekolodzy i miłośnicy przyrody jest proste: dlaczego stało się to możliwe dopiero po tylu tygodniach? Katastrofa w Ekoparku budzi wiele wątpliwości, także i to, dlaczego tak bardzo skomplikowane prace stają się tak trywialne wraz z upływem czasu?

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama