Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Po naszym apelu o pomoc w zorganizowaniu pobytu w Kołobrzegu śmiertelnie chorego chłopca, mamy odpowiedź. Paweł będzie kapitanem kutra!


Fundacja "mam marzenie" zwróciła się z prośbą o pomoc w spełnieniu marzenia 9-letniego śmiertelnie chorego Pawła. Chłopiec chce przez jeden dzień dowodzić kutrem rybackim i to na Morzu Bałtyckim. Chce również spędzić kilka dni nad morzem. Fundacja poszukiwała miejsc noclegowych dla Pawła, jego mamy i brata oraz wolontariuszki. Już nie musi szukać.

Na nasz apel odpowiedziała pani Renata Brączyk z Radzikowa, która zaprosiła do siebie całą czwórkę. Mało tego. Obiecała, że chłopiec wypłynie w morze jako dowódca najprawdziwszego kutra rybackiego. Panią Renatę skontaktowaliśmy z wolontariuszką Fundacji "mam marzenie" i już wiemy, że za kilka dni kapitan Paweł wyruszy w podróż z Tarnowa do Kołobrzegu. Naszej Czytelniczce dziękujemy za okazane wielkie serce!

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama