Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Pytamy Tamborskiego o biuro paszportowe [wideo]

Niedawno Tomasz Tamborski złożył kolejne, drugie już w historii swojego urzędowania pismo w sprawie utworzenia w Kołobrzegu biura paszportowego. Kołobrzeżanie mogą wyrobić sobie paszport w Szczecinie, Koszalinie czy niewielkich Gryficach, ale w Kołobrzegu zrobić tego nie można. Biuro zostało zlikwidowane w 2002 roku, a więc 20 lat temu. Gdy o tym pisaliśmy kilka tygodni temu, temat ten cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony czytelników, gdyż wiele osób chce wyrobić sobie paszport, inni muszą wykonać nowy, bo mija 10-letni termin ważności tego dokumentu. Tymczasem w Koszalinie są ogromne kolejki, nie lepiej jest w Gryficach... Tylko czy jedno pismo zmieni cokolwiek w niewydolnej administracji wojewody? Mamy co do tego wątpliwości i dlatego pytamy o to starostę.

W audycji rozmawiamy także o tegorocznych maturach i problemach z matematyką, a także szeroko dyskutujemy na temat z ubiegłego tygodnia, związany z przebudową linii kolejowej na ulicy Myśliwskiej. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama