Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, wokół powiatu, tamborskiNiedawne spotkanie w ZSEH spowodowało, że powiat coraz bardziej dojrzewa do tego, aby zakończyć z wykorzenianiem groźnych chwastów.


Barszcz Sosnowskiego coraz bardziej daje się we znaki w naszym powiecie. Pleni się na potęgę i trzeba wypowiedzieć mu otwartą wojnę. Jak mówi starosta Tomasz Tamborski, powiat jest zainteresowany zakupem specjalnego sprzętu, który pozwoli skutecznie i tanio rozprawić się z tym chwastem. Prezentacja nie stosowanej dotychczas w Polsce technologii odbyła się niedawno w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich.

Starosta broni również nowej ekspozycji w muzeum, na której znalazły się szczątku samolotu CASA. Pojawiły się głosy sugerujące, że do muzeum wnoszony jest złom bez znaczenia historycznego. Dla Tomasza Tamborskiego to pamiątki o wielkiej wartości historycznej, a zadaniem muzeum jest zbieranie takich przedmiotów i udostępnianie ich zwiedzającym.

Więcej w kolejnym programie "Wokół Powiatu".

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama