Few Clouds

8°C

Kołobrzeg

3 czerwca 2023    |    Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara
3 czerwca 2023    
    Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kolizja na Koszalińskiej, dwa pojazdy uszkodzone

W poniedziałek chwilę po 17 doszło do groźnie wyglądającej kolizji na ulicy Koszalińskiej w Kołobrzegu. Kierujący mercedesem poruszał się ulicą Koszalińską w kierunku wylotu z miasta, kierujący oplem jechał od strony przejazdu kolejowego do skrzyżowania ze światłami, mając zielone światło postanowił zawrócić i wymusił pierwszeństwo na kierującym mercedesem w wyniku czego doszło do zdarzenia. Opla obróciło o 180 stopni. Na miejscu zjawili się strażacy z kołobrzeskiej jednostki, którzy zabezpieczyli wycieki płynów eksploatacyjnych. Nikt z kierujących nie wymagał pomocy medycznej. Przybyli na miejsce policjanci z drogówki przebadali kierowców na zawartość alkoholu, obaj byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem karnym. Jeden pas ruchu jest nieprzejezdny w kierunku przejazdu kolejowego do czasu uprzątnięcia pojazdów.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama