Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Rozpoczął się drugi nabór do wolontariatu przy Kołobrzeskim Festiwalu Filmowym. Kołobrzeg od 6-9 sierpnia stanie się nadmorską stolicą kina sensacyjnego.


Jak co roku, organizatorzy imprezy poszukują kreatywnych, komunikatywnych i chętnych do pomocy osób przy koordynowaniu festiwalu. Nieważne, ile masz lat, czy masz doświadczenie, czy nie. Liczy się tylko pasja do kina i wolny czas między 6 a 9 sierpnia! W zakresie obowiązków będzie: pomoc przy organizacji wydarzenia, opieka nad zaproszonymi gośćmi, praca w punktach informacyjnych festiwalu, promocja wydarzenia itp. Udział w wolontariacie poświadczany jest imiennym zaświadczeniem. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem mailowym wolontariuszekff@gmail.com. W wiadomości organizatorzy festiwalu proszą o podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz wieku.

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama