Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zapraszamy na Festiwal Rybny

Wszystkich miłośników smaków i rybackiego klimatu zapraszamy na Festiwal Rybny, który odbędzie się w sobotę 2 września 2023 r. w Porcie Rybackim na ul. Szyprów 1 w Kołobrzegu.
 
Startujemy o godz.14:00. W programie: konkurs kulinarny połączony z degustacją potraw rybnych, strefa zabaw dla najmłodszych, energetyczne szanty, występy lokalnych młodych artystów, a także loteria „Szczęśliwy Los” z ilością 700 nagród.
 
Wydarzeniu będzie towarzyszyć zbiórka publiczna prowadzona przez PSONI. Dochód z niej przeznaczony będzie na rzecz mieszkańców Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez PSONI Koło w Kołobrzegu.
 
Festiwal zakończy koncert Tomka Makowieckiego!
 
Dołączcie do nas na Festiwalu Rybnym i zanurzcie się w morskiej przygodzie! Na wydarzenie zaprasza Prezydent Miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska.
 
Festiwal Rybny współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego oraz Budżetu Państwa w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” z budżetu Powiatu Kołobrzeskiego.
 
Festiwal Rybny współorganizowany jest przez Zarząd SRLGD „Morze i Parsęta”, Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną KOŁO w Kołobrzegu oraz Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta.

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama