Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kuba Herdzik, Dawid Tenderenda i Paweł Świderski, czyli zespół PS zapraszają na koncert, który odbędzie się 5 maja o godzinie 20.00.


Koncert odbędzie się w klimatycznej kawiarni Cafe Romantica przy ulicy Mariackiej. Kołobrzeska grupa przygotowała dużo niespodzianek na ten specjalny wieczór, m.in. na scenie pojawią się goście specjalni którzy będą wspierać PS w przygotowanym materiale. Wszystko to otoczone przyjazną atmosferą lokalu, w którym będzie odbywać się występ. Wstęp wolny!

Zespół PS- kołobrzeska formacja grająca muzykę oscylującą wokół bluesa, folk rocka, muzyki akustycznej i alternatywnej doprawiony smutną i dającą do myślenia warstwą liryczną. Założony na potrzeby WOŚP 2009 przez Pawła Świderskiego, gdzie do wspólnego grania zaprosił Kubę Herdzika i Roberta Zawidzkiego. W trakcie swojej kilkuletniej przygody muzycznej zespół występował głównie w Kołobrzegu oraz na kilku festiwalach m.in OFPA w Ślesinie czy Nadzieja im. Jacka Kaczmarskiego w Kołobrzegu, czemu towarzyszyło częste zmienianie składu przy czym stałym trzonem był wokalista i gitarzysta grupy. W lipcu 2011 roku zespół osiągnął ostateczną formę, usuwając sekcję rytmiczną kładąc nacisk na indywidualność brzmienia gitar oraz pianina.

 


R E K L A M A


reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama