Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, banaś, wolański, dziembaBanaś, Wolański, Dziemba. Kotwica, kultura, podsumowanie sezonu - to główne tematy w ramach prasowego komentarza. Już dziś (piątek) o 9.00.


Tę audycję odkładamy od kilku dni. Powód podstawowy, to modernizacja naszego studia. Mamy już pewne doświadczenia, postanowiliśmy je wykorzystać w praktyce, co nieco ulepszając. A poza tym wracamy na żywo z aktualnymi tematami, a więc ze sprawą Kotwicy, która dziś być może przeżyje swój sądny dzień. Poza tym, podsumujemy już wstępnie sezon, imprezy kulturalne i masowe, a także powiemy kilka słów o promocji Kołobrzegu (Banaś podobno widział Duńczyków, wow)... Startujemy punktualnie o 9.00, chyba, że ktoś zaśpi.

 

informacje kołobrzeg, banaś, wolański, dziemba

reklama

reklama

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama