Broken Clouds

16°C

Kołobrzeg

1 października 2022    |    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil
1 października 2022    
    Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, miss casting17 września 2012 roku odbędzie się ostatni casting dla kandydatek na MISS KOŁOBRZEGU w Hotelu New Skanpol w godzinach od 15.00 do 19.00. Zapraszamy.


Organizator przygotował nagrody:
1 miejsce Miss Kołobrzegu - 500 zł (kolacja dla dwojga, karnet SPA, kosmetyki marki BIO-TEC, stroje firmy SOLEIL, profesjonalna sesja zdjęciowa, kontrakt z Agencją Modelek La Modella)
2 miejsce V-ce Miss Kołobrzegu - 300 zł (karnet SPA, kosmetyki marki BIO-TEC, stroje firmy SOLEIL, profesjonalna sesja zdjęciowa)
3 miejsce II V-ce Miss Kołobrzegu (karnet SPA, gadżety marki Agwa, kosmetyki marki BIO-TEC, stroje firmy SOLEIL)

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama