Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

12 kwietnia 2024    |    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
12 kwietnia 2024    
    Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, bastion, michalskaDziś o godz. 11  na naszym portalu będziemy rozmawiać o przyszłości "Bastionu". Będziemy balansować pomiędzy sprawami prawnymi a politycznymi.


Gośćmi w Miastokolobrzeg.tv będzie Marta Michalska z firmy "Bastion" oraz mecenas Edward Stępień. Pojawi się szef Klubu PO w Radzie Miasta - Piotr Lewandowski. Opozycję reprezentował będzie radny Artur Dąbkowski z Klubu Radnych Niezależnych. Obiecał nas odwiedzić również starosta Tomasz Tamborski. Zaprosiliśmy także przedstawicieli magistratu, ale władze miasta nie uznały obecności podczas tej dyskusji za niezbędną. Szkoda.

Sprawa "Bastionu" jest niezwykle ciekawa. Zderzają się tu argumenty prezydenta i zwolenników atrakcji wojskowych. Prezydent widzi tam złom, ale są tacy, którzy widzą tam potencjał turystyczny, bo jak twierdzą, coś ludzi tam przyciąga. Porozmawiamy na tematy prawne, czyli co można z "Bastionem" zrobić i czy będzie to skuteczne, czy nie będziemy świadkami drugiego "Adabaru". Firma "Bastion" ma bowiem poparcie 10 radnych za projektem uchwały, który umocowałby ją na zajmowanym terenie. Dziś mija termin wniesienia takiego projektu przed październikową sesją. Co na to szef największego klubu w Radzie Miasta - Piotr Lewandowski? Co na to starosta Tamborski?

Zapraszamy do oglądania naszego programu już dziś o godz. 11.00.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama