Scattered Clouds

1°C

Kołobrzeg

29 marca 2023    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
29 marca 2023    
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

informacje kołobrzeg, skanpol, fale radioweWellness Center w Hotelu New Skanpol zaprasza na jedyne w Kołobrzegu zabiegi na twarz, szyję i dekolt wykonywane falami radiowymi (tekst sponsorowany).


Trzypolarowy system Pollogen RF to alternatywa dla chirurgii plastycznej. Gwarantowane efekty już po pierwszym zabiegu! We współczesnej kosmetologii fale radiowe wykorzystywane są w zabiegach nie chirurgicznego odmładzania skóry, polegających na oddziaływaniu na położone głębiej warstwy kolagenu. Następuje ich remodelowanie, co sprzyja wygładzeniu owalu twarzy, redukcji zmarszczek, lepszemu napięciu skóry.

Efekty oddziaływania fal są zbliżone do tego, jaki możemy uzyskać poprzez chirurgiczne zabiegi liftingu. Zabieg jest jednak dużo bezpieczniejszy!

Zabiegi systemem Pollogen Tripollar można bezpiecznie łączyć z wieloma innymi zabiegami (operacje plastyczne, wypełniacze naturalne, botox, mikrodermabrazja, zabiegi laserem). Urządzenie umożliwia przeprowadzenie całej gamy zabiegów, dzięki którym można spłycić zmarszczki, przywrócić owal i kontur twarzy, napiąć skórę. Pollogen sprawdza się też w likwidowaniu przebarwień skóry, blizn potrądzikowych. Aparat jest niezwykle skuteczny w przypadku leczenia trądziku!

Zapoznaj się ze szczegółami 

www.newskanpol.pl/PL/nowosci/wiecej/325.html

Najbliższe terminy 24.04.2013 r.

 

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama