Overcast Clouds

7°C

Kołobrzeg

24 marca 2023    |    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
24 marca 2023    
    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Chcecie wiedzieć co się będzie działo i na co warto zwrócić uwagę podczas tegorocznego "Kołobrzegu za 50%"? Wielka obniżka już trwa! Tego nie możesz przegapić.


Hitem zeszłorocznej akcji były kołobrzeskie restauracje i bary, przed którymi ustawiały się spore kolejki. Macie już jakieś plany na 19-21 kwietnia? Co byście zjedli? Oferta gastronomiczna dostępna jest tutaj: www.klimatycznykolobrzeg.pl. Halo? Czy Wy też czujecie wiosnę? Jesteście głodni okazji? Zjedź Kołobrzeg za pół ceny. Skorzystaj z promocyjnego menu i odkryj gastronomiczną ofertę Kołobrzegu. Zaglądajcie regularnie. Nowe oferty pojawiają się niemal każdego dnia. Nie przegap okazji!

Więcej informacji co, gdzie i jak znajdziesz na www.klimatycznykolobrzeg.pl.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama