Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, fantasjonNa przełomie maja i czerwca br. Stowarzyszenie Fantastyki & Science Fiction i Regionalne Centrum Kultury zapraszają na  konwent pod tytułem FANTASJON.


W tym roku organizowany jest on po raz trzeci, a po raz pierwszy bez przedrostka mini. Organizatorzy pragną zachęcić również osoby spoza Kołobrzegu do przyjazdu na konwent i do miłej zabawy. Pomysł na zorganizowanie konwentu zrodził się z potrzeby zainteresowania mieszkańców tematem fantastyki. Stowarzyszenie liczy również na spotkanie z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i integrację przy grach o tematyce science-fiction.

Głównym celem konwentu jest promocja gier planszowych i towarzyskich, fabularnych, bitewnych, JeepForm oraz dziedzin fantastyki. Oczywiście celem nadrzędnym jak zawsze pozostaje DOBRA ZABAWA!

Organizatorzy  mają nadzieję, że  podobnie jak poprzednie edycje konwentu również i  ten upłynie w miłej i rodzinnej atmosferze. Zapraszamy serdecznie ludzi z Kołobrzegu, okolic oraz innych regionów Polski, Świata czy nawet Galaktyki w dniu 31.05.2013 r. od godziny 15.00 do 22.00 oraz w dniu 01.06.2013 r. od godziny 10.00 do 21.00 do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama