Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Młodzi Demokraci zapraszają młodzież ze szkół podstawowych na specjalnie przygotowany charytatywny Bal Zakończenia Lata, który odbędzie się już 19 września.


Specjalnie dla wszystkich gości przygotowano muzyczną zabawę, podczas której zostaną wybrani król i królowa balu. W czasie licznych zabaw i konkursów będzie można wygrać nagrody, mieć wplecione warkoczyki, pomalować twarz, a w przerwach spotkać dwie prawdziwe księżniczki. Jedna z nich specjalnie zaśpiewa piosenki. Organizatorzy będą czekać na wszystkich 19 września na II piętrze kompleksu Milenium, gdzie od godziny 16:00 do 19:00 będzie trwała impreza. Tam bawiąc się przy muzyce pożegnane zostanie odchodzące lato. W czasie balu wspólnie z Polskim Czerwonym Krzyżem będziemy zbierać po 2 złote za wejście oraz można będzie zakupić napój, słodycze w cenie 1 zł. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyprawki szkolne dla młodzieży.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama