Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, wyścig,utrudnieniaW niedzielę 27 lipca od 10 do 14 odbywać się będzie wyścig kolarski ulicami naszego miasta. W związku z tym nastąpi szereg utrudnień w ruchu drogowym.


Organizatorzy wieloetapowego wyścigu kolarskiego „O Puchar Bałtyku 2014”  informują Szanownych Mieszkańców Kołobrzegu, że w dniu 27 lipca 2014 r. (niedziela) w godz. od 10.00 do 14.00 odbędzie się wyścig kolarski ulicami naszego miasta. Aby zapewnić sprawny i bezpieczny przebieg wyścigu prosi się Szanownych Mieszkańców ulic: Dworcowej, Placu 18 Marca, Walki Młodych, Budowlanej, Sybiraków i Armii Krajowej o zachowanie szczególnej ostrożności oraz nieparkowanie samochodów na tych ulicach na czas wyścigu. Za utrudnienia w ruchu pojazdów i parkowaniu serdecznie przepraszamy.

 

informacje kołobrzeg, wyścig,utrudnienia

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama