Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, dereszowska,gromek,festiwalJuż za godzinę na naszym portalu nadamy na żywo inaugurację III Kołobrzeskiego Festiwali Filmowego. Hit wieczoru to recital Anny Dereszowskiej.


Anna Dereszowska z córką Lenką oraz Jan Nowicki, odwiedzili dziś prezydenta Janusza Gromka. Oczywiście, z tej okazji nie mogło zabraknąć zdjęcia ze słynnym jabłkiem na złość Putinowi. Aktorzy są gośćmi na III Kołobrzeskim Festiwalu Filmowym. Anna Dereszowska pamięta, że w Kołobrzegu była, ale było to tak dawno temu, że ma problem z przypomnieniem sobie szczegółów. Być może powie coś więcej podczas wieczornego recitalu w Regionalnym Centrum Kultury.

informacje kołobrzeg, dereszowska,gromek,festiwal

informacje kołobrzeg, dereszowska,gromek,festiwal
kliknij aby powiększyć

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama