Clear Sky

18°C

Kołobrzeg

24 czerwca 2024    |    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
24 czerwca 2024    
    Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, racinowski,sztanga,turniejII Integracyjny Turniej w Wyciskaniu Wielokrotnym "Sztanga na molo" odbędzie się już w tę sobotę 9 sierpnia o godzinie 14.00 przy kołobrzeskim molo.


Turniej ma charakter integracyjny wobec czego udział w turnieju biorą zawodniczki i zawodnicy niepełnosprawni wraz z pełnosprawnymi. Mężczyźni wyciskają sztangą o ciężarze równym swojej wadze ciała, kobiety natomiast zmagają się ze sztangą o ciężarze połowy własnej wagi. Turniej ma charakter otwarty, więc każdy, kto będzie tego dnia na plaży może w nim wystartować. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodzica lub opiekuna. Zapisy oraz ważenie zawodników odbędzie się w godz. 12.30-13.30. Natomiast o godzinie 14.00 startujemy z turniejem. Całość imprezy na żywo na portalu Miastokolobrzeg.pl.

 

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama