Broken Clouds

18°C

Kołobrzeg

17 czerwca 2024    |    Imieniny: Albert, Laura, Adolf
17 czerwca 2024    
    Imieniny: Albert, Laura, Adolf

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

medyk, kołobrzegZapraszamy do zdobywania wykształcenia, które realnie umocni Twoją pozycję na rynku pracy. Dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami (tekst sponsorowany).


Zespół Szkół Policealnych „Medyk” w Kołobrzegu przy ul. Grottgera 12 posiada ponad 50-letnie doświadczenie w kształceniu kadr medycznych. Zapraszamy do zdobywania wykształcenia, które realnie umocni Twoją pozycję na rynku pracy. Dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami na kierunkach dziennych, wieczorowych i zaocznych:

- technik masażysta
- terapeuta zajęciowy
- higienistka stomatologiczna
- asystentka stomatologiczna
- opiekun medyczny
- technik sterylizacji medycznej
- technik usług kosmetycznych.

Szkoła oferuje bezpłatną naukę na wszystkich kierunkach, nowoczesne pracownie wyposażone w sprzęt specjalistyczny, wysoko wyspecjalizowaną kadrę nauczycieli, możliwość uzyskania dyplomu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie oraz wysoką zdawalność egzaminów zawodowych. Na zgłoszenia czekamy do 28 sierpnia 2014 r.

Zapraszamy! Nasza szkoła może być Twoją szansą!

Kołobrzeg, ul. Grottgera 12   
Wszelkie informacje - tel. 94 35 221 20  www.zsp.kolobrzeg.pl

 

medyk, kołobrzeg

medyk, kołobrzeg

medyk, kołobrzeg

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama