Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

komentarz kołobrzeg

Zamykają się urzędy, spółki miejskie ograniczają funkcjonowanie. A gdzie jest szef Wydziału Zarządzania Kryzysowego z kołobrzeskiego magistratu? Jest na urlopie. Czy ktoś szyje buty radnemu powiatowemu z Klubu SLD, czy fakt, że jest na urlopie udzielonym przez prezydenta powoduje dysfunkcję miasta? Odpowiadamy na to pytanie, ale przy okazji nie zabraknie komentarzy do bieżących spraw, jak puste półki w sklepach czy kolejki ustawiające się przed nimi. A co z kościołami? Wydaje się, że we wczorajszą niedziele Kościół katolicki zdał egzamin. Była komunia na rękę, ograniczona liczba wiernych na mszach. Ale nie zabrakło katolików, którzy widzieli w tym zagrożenie dla samego Kościoła. Pisał o tym w swoim felietonie Piotr Rybczyński, proponując tym, którzy podważali zasady ochrony wyznaczane przez episkopat, aby wbili sobie np. widelec w oko. Do paniki nam jeszcze daleko, ale patrząc na nienawiść w sieci, na przykład wobec opuszczających Kołobrzeg obywateli Niemiec, którzy gościli w mieście nad Parsętą, można mówić o "koronaświrusie". Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama