Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

1 kwietnia 2023    |    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis
1 kwietnia 2023    
    Imieniny: Grażyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

wiadukt budzistowo

Drodzy mieszkańcy Budzistowa i miasta Kołobrzeg. Z niecierpliwością czekamy na budowę wiaduktu łączącego zjazd z drogi s6 z rondem im. Jerzego Patana. Budowa wiaduktu jest jedynym bezpiecznym rozwiązaniem dla mieszkańców Budzistowa. Alternatywa czyli przejście dla pieszych przez 4 pasy drogi s6 jest rozwiązaniem, które jest skrajnie niebezpieczne. Takie rozwiązanie jest zagrożeniem dla zdrowia, a nawet życia. Z analiz planistycznych miejscowości Gminy Kołobrzeg (dostarczono w lipcu 2020) jednoznacznie wynika, że w Budzistowie w najbliższych latach będzie bardzo duży przyrost inwestycji budowlanych (przyrost mieszkańców nawet do 3tyś). Tereny inwestycyjne przy drodze s6 są bardzo atrakcyjne i pewne jest, że wszystkie zostaną zabudowane w najbliższych latach. My mieszkańcy Budzistowa prosimy sąsiadów Miasto Kołobrzeg o zrozumienie i nieblokowanie dalszych procedur przy budowie wiaduktu. Proszę zrozumieć, że bezpieczeństwo dzieci, pieszych i rowerzystów jest najważniejsze, a tylko wiadukt to umożliwia.

Tomasz Królikowski

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama