Clear Sky

24°C

Kołobrzeg

25 czerwca 2022    |    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm
25 czerwca 2022    
    Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic


hok kołobrzeg

W audycji "Studio Reduta" naszym gościem był Adam Hok, dyrektor generalny hotelu "Shuum". Rozmawiamy z nim o sytuacji branży hotelarskiej i gastronomicznej, a także zmianach od tego weekendu. Według Hoka, sprawa jest mocno dyskusyjna, dlatego, że zmiany zapowiedziano w piątek, a do środy nie ma rozporządzenia w tej sprawie. Powstaje pytanie, czy po odmrożeniu branży, za chwilę nie zostanie ona znowu zamknięta, gdy przyjdzie trzecia fala epidemii, która sparaliżuje Polskę na wiosnę. Zdaniem Adama Hoka, ten gest rządu wychodzi naprzeciw potrzebom branży narciarskiej, aby otworzyć stoki w górach choć na dwa tygodnie sezonu zimowego.

W audycji gościliśmy także starostę Tomasza Tamborskiego, który jednak nie chciał rozmawiać o próbnych maturach, a rozmawiał o proteście mediów. O żeglarstwie zimą i przygotowaniach do wiosny rozmawialiśmy z Marcinem Kocem z Akademii Sportów Wodnych MK Sailing. A na koniec, odwiedziła nas Małgorzata Maj.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama