Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 marca 2023    |    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
20 marca 2023    
    Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

woźniak kołobrzeg

Podczas audycji "Studio Reduta" rozmawialiśmy z Jackiem Woźniakiem, który komentował decyzję Tomasza Tamborskiego o starcie na szefa powiatowych struktur tej partii. Jego zdaniem, to dobra decyzja. Jak zauważył, podobno ma startować też Anna Bańkowska, ale do tej pory się do tego nie przyznała. - Nie znam Bańkowskiej, nie wiem kim ona jest, poza tym, że była nauczycielką - mówi Woźniak. Szef Klubu Radnych Niezależnych uważa, że Platforma nie ma wyjścia i musi się wzmocnić, zwłaszcza wobec votum separatum Nowej Lewicy, która dzieli Kołobrzeskich Razem i ogłasza własnego kandydata na prezydenta miasta i tu nowość, także na starostę kołobrzeskiego. Woźniak wskazuje także, że nie wiadomo też, jaką kondycję ma Platforma, gdyż na jednym z ostatnich spotkań tej partii było nieco ponad 20 osób. Więcej w materiale wideo.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama