Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zawadzki o decyzji zarządu Platformy: przedwczesna [wideo]

Radny Dariusz Zawadzki, członek Platformy Obywatelskiej, był pytany w audycji "Studio Reduta" o zatrzymanie partyjnego kolegi - Tomasza Tamborskiego, a w szczególności o działanie zarządu partii, który jeszcze przed postawieniem zarzutu członkowi tego zarządu, zebrał się, aby jego sprawę przekazać do rozpatrzenia właściwej komisji partyjnej. Na podkreślenie zasługuje fakt, że kołobrzeski zarząd Tamborskiego nie zawiesił, zrobiła to rzecznik dyscyplinarny. Dariusz Zawadzki wskazywał, że gdy zarzuty stawiano Tomaszowi Grodzkiemu, nikt następnego dnia nie zawieszał go w prawach członka partii. Podobnie było w przypadku Stanisława Gawłowskiego, obecnego senatora, a także Janusza Gromka, którego sprawdzano po publicznie postawionych zarzutach przyjęcia łapówki. Też nikt go nie zawiesił. Zawadzki nie chciał komentować decyzji zarządu, ale zrobił to "prywatnie". Stwierdził, że decyzja była przedwczesna. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama