Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Woźniak o schronisku: To jest błąd [wideo]

Szef Klubu "Radni Niezależni" w Radzie Miasta Kołobrzeg krytycznie podchodzi do działań miasta w zakresie schroniska. Jego zdaniem, sprawa może się obrócić przeciwko miastu, a chodzi o wypowiedzenie umów przez stowarzyszenie "Rex" na przyjmowanie zwierząt z gmin poza gminą miasto Kołobrzeg i gminą Kołobrzeg. Powodem jest umowa miasta z tą organizacją, która wygaśnie z końcem grudnia. Według miasta, zmniejszenie ilości psów o połowę, spowoduje zmniejszenie kosztów. Według Woźniaka jest inaczej, bo miasto już raz tak zrobiło i potem się z tego wycofało. Z radnym rozmawiamy także o sprawie wycinki drzew na ulicy Zdrojowej. Woźniak poinformował, że nadal nie otrzymał dokumentów, które miasto obiecało mu przekazać. Po drugie, uważa, że wycinka drzew to błąd, a gdyby nie reakcja starosty, to obywatele o wycince dowiedzieliby się, gdyby do akcji wkroczyli pilarze. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama