menu
Ogłoszenia ***  Kursy Kosmetyczne  (Edukacja)  ***  Market w Kołobrzegu poszukuje pracowników  (Dam Pracę)  ***  ŁAWOSTÓŁ + 2 FOTELE SPRZEDAM  (Sprzedam)  *** 

Ukonstytuowała się Rada Muzeum

informacje kołobrzeg, rada, muzeumStarosta kołobrzeski spotkał się dziś z nową Radą Muzeum Oręża Polskiego. Członkowie rady na przewodniczącego wybrali doktora Artura Wasiewskiego.


Na posiedzeniu stawili się wszyscy członkowie 7-osobowej rady, w skład której wchodzą: Włodzimierz Adam - wskazany przez Zarząd Powiatu, Robert Dziemba - wskazany przez Towarzystwo Opieki Nad Zabytkami Oddział w Kołobrzegu, dr Hieronim Kroczyński - wskazany przez Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Oręża Polskiego, dr Ryszard Leszczyński - wskazany przez Zarząd Powiatu, prof. dr hab. Bogusław Polak - wskazany przez Muzeum Oręża Polskiego, Antoni Szarmach - wskazany przez Ligę Morską i Rzeczną, dr Artur Wasiewski - wskazany przez Radę Muzeum. Starosta przekazał im dokumentację dotyczącą dyskusji nad nową lokalizacją kołobrzeskiego muzeum wskazując, że liczy na pomoc rady w odpowiedzi na pytanie, jaka powinna być przyszłość zbiorów. Podczas swojego pierwszego posiedzenia, rada wybrała ze swojego grona przewodniczącego. Został nim doktor Artur Wasiewski. Rada uchwaliła również swój regulamin, a w wolnych wnioskach dyskutowano o finansach muzeum.

Fot. mww

informacje kołobrzeg, rada, muzeum

informacje kołobrzeg, rada, muzeum

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.