Light rain

3°C

Kołobrzeg

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
16 kwietnia 2024    
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, rada, muzeumStarosta kołobrzeski spotkał się dziś z nową Radą Muzeum Oręża Polskiego. Członkowie rady na przewodniczącego wybrali doktora Artura Wasiewskiego.


Na posiedzeniu stawili się wszyscy członkowie 7-osobowej rady, w skład której wchodzą: Włodzimierz Adam - wskazany przez Zarząd Powiatu, Robert Dziemba - wskazany przez Towarzystwo Opieki Nad Zabytkami Oddział w Kołobrzegu, dr Hieronim Kroczyński - wskazany przez Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Oręża Polskiego, dr Ryszard Leszczyński - wskazany przez Zarząd Powiatu, prof. dr hab. Bogusław Polak - wskazany przez Muzeum Oręża Polskiego, Antoni Szarmach - wskazany przez Ligę Morską i Rzeczną, dr Artur Wasiewski - wskazany przez Radę Muzeum. Starosta przekazał im dokumentację dotyczącą dyskusji nad nową lokalizacją kołobrzeskiego muzeum wskazując, że liczy na pomoc rady w odpowiedzi na pytanie, jaka powinna być przyszłość zbiorów. Podczas swojego pierwszego posiedzenia, rada wybrała ze swojego grona przewodniczącego. Został nim doktor Artur Wasiewski. Rada uchwaliła również swój regulamin, a w wolnych wnioskach dyskutowano o finansach muzeum.

Fot. mww

informacje kołobrzeg, rada, muzeum

informacje kołobrzeg, rada, muzeum

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama