menu
Ogłoszenia ***  Pracownik Produkcji  (Dam Pracę)  ***  Korepetycje z języka angielskiego  (Edukacja)  ***  Malarz budowlany praca w Niemczech  (Dam Pracę)  *** 

"Życzymy przyjemnej podróży"...

informacje kołobrzeg, karpiniuk, muzeum, wystawaW kamienicy kupieckiej przy ul. E. Gierczak, należącej do Muzeum Oręża Polskiego, otwarto wystawę okolicznościową poświęconą Sebastianowi Karpiniukowi.


"Srebrne usta", pamiątkowe zdjęcia, paszport dyplomatyczny, karty kredytowe i inne pamiątki, można oglądać na okolicznościowej wystawie w kołobrzeskim muzeum w związku z 2 rocznicą śmierci honorowego obywatela naszego miasta. Jest również znaleziony w rzeczach tragicznie zmarłego posła Ziemi Kołobrzeskiej program obchodów katyńskim i informacja PLL LOT z napisem "Życzymy przyjemnej podróży" z datą i godziną odlotu do Smoleńska... Wystawa jest do obejrzenia w kamienicy kupieckiej.


R E K L A M A


 

informacje kołobrzeg, karpiniuk, muzeum, wystawa

informacje kołobrzeg, karpiniuk, muzeum, wystawa

informacje kołobrzeg, karpiniuk, muzeum, wystawa

informacje kołobrzeg, karpiniuk, muzeum, wystawa

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.