Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

informacje kołobrzeg, rck, koncert, rockW niedzielę odbył się II Przegląd Zespołów Rockowych. Wystąpili: Demesis, Insomnia, Teresa Orłowska, Mellowyork, Fire On i  Threnody.


Kapele oceniało jury w składzie: Bartek Kulesza – gitarzysta zespołu Time To Express, Michał Pfeif – gitarzysta i instruktor muzyczny pracowni Skarbiec oraz Monika Dziedzic – kierownik działu animacji kultury RCK.

To właśnie Time To Express było gwiazdą sobotniego Przeglądu. Choć przyznać trzeba, że entuzjastyczne reakcje i pozytywny klimat nie opuszczał publiczności podczas wszystkich występów Przeglądu.

Sobotnia impreza była przedsmakiem sierpniowego RoCK Festiwalu, na którym wystąpią gwiazdy polskiej, rockowej sceny muzycznej. Wtedy też nie zabraknie laureatów naszego Przeglądu. Werdyktem jury, podczas RoCK Festiwalu w Amfiteatrze przy ul. Fredry zaprezentują się trzy kołobrzeskie kapele: Teresa Orłowska, Fire On oraz Insomnia.

Hanka Dziubińska-Kopka
Fot. Kacper Pajor

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama