Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

21 czerwca 2024    |    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz
21 czerwca 2024    
    Imieniny: Alicja, Marta, Alojz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W niedzielę zakończyła się nowa impreza "RCK Pro Jazz Festiwal". Impreza przyciągnęła fanów jazzu, ale także dała miastu nowy konkurs muzyczny.


Weekendowe natężenie jazzu w Kołobrzegu było widoczne w Regionalnym Centrum Kultury oraz na scenie w parku. W małej sali teatralnej przez 3 dni odbywały się wykłady profesora Andrzeja Schmidta, który z wielką charyzmą opowiadał o historii jazzu. Na scenie RCK tymczasem trwały przesłuchania w ramach I Ogólnopolskiego Konkursu Muzyki Jazzowej. Zmagania sceniczne wygrał Freeway Quintet z Wrocławia.

Niedzielny koncert zakończył de facto festiwal jazzowy w Kołobrzegu. Była to impreza nowa, ale ciekawa i na nowo odkrywająca nasz potencjał. Najważniejsze, że zyskała grono stałych słuchaczy, najpierw na dziedzińcu ratusza, a potem na scenie RCK.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama